;


MEHMET GÖREN

AFŞİN'İN YETİŞTİRDİĞİ ŞAMPİYON GÜREŞÇİLER

AFŞİN MEŞHURLARI

AFŞİN ŞAİRLER ANTOLOJİSİ

AFŞİN ESHAB-I KEHF

RÖPORTAJLAR

KAHRAMANMARAŞ ŞAİRLERİ

ÖYKÜLER

KAHRAMANMARAŞ YAZARLARI

İLETİŞİM

İLAHİLER ve MÜZİK

K.MARAŞ'IN İLÇELERİNİN RESİMLERİ

AFŞİN

AFŞİN-ELBİSTAN TERMİK SANTRALİ VE LİNYİTLERİ

AFŞİN'DE İZ BIRAKANLAR (yeni isimler eklenecek)

SESLİ ŞİİRLER

AFŞİN'Lİ İDARECİLER

DİNİ BİLGİLER

FAYDALI BİLGİLER

KAHRAMANMARAŞ

MANZARA RESİMLERİ

İL İL TÜRKİYE

SON DAKİKA HABERLERİ (Türkiye ve Dünya)

YEREL GAZETELER (K.Maraş ve İlçeleri)

AFŞİN TERS LALESİ

SİTEMİZDEN HABERLER

K.MARAŞ ve İLÇELERİNİN VİDEOLARI

K.MARAŞLI SANATÇILARIN KLİPLERİ

ZİYARETÇİ DEFTERİ

MEHMET AKSU

   Şiirleri
   Eserleri


...1962, Dereli Köyü / Kahramanmaraş doğumlu. Merkez Dereli Köyü ilk okulu (1974), Denizli Pamukkale Ortaokulu (1977), Tarsus Lisesi Edebiyat Bölümü (1980) ve Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi İktisat bölümünden mezun olduktan sonra Çukurova Üniversitesi Eğitim Fakültesinde Pedagojik Öğretmenlik Formasyonu eğitimi aldı. Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Siyaset Böl...ümünde ‘Ceza İnfaz Kurumlarında Personel Sorunları’’ tezi ile (2007), aynı üniversitenin Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünde ‘ Çocuk Suçları ve Çocukları Suça İten Sebepler’ tezi ile (2010), yüksek lisans mezunu.

1983-89) Tarihleri arasında Kahramanmaraş’ta ‘‘ EDELER ’’ adlı Türk Halk Müziği dershaneciliği ve Orkestra işletmeciliği, müzisyenlik ve sanat menajerliği, Gaziantep GRT TV, Hisar TV, Yaprak TV ve Kanal 5 Televizyonlarında programlar yaptı. 1993 yılında itibaren İnebolu cezaevinde İdare Memuru, Gaziantep ve Midyat cezaevlerinde müdür olarak; 2004 yılın dan itibaren ve halen Erzurum Ceza İnfaz Kurumları Personeli Hüseyin Turgut Eğitim Merkezinde Müdür/Öğretim Görevlisi olarak görev yapmaktadır.

Yargının modernizasyonu ve cezaevi reformu projesi kapsamında Avusturya ziyaretinde bulunulan heyet çerisinde görev aldı. Türk Denetimli Serbestlik ve Yardım Hizmetleri Birimi çalışanları ders kitapları hazırlama gurubunun içinde yer aldı ve ilk eğitimcilerindendir.

İlk yazısı Kahramanmaraş’ta yayınlanan İstiklal gazetesinde yer aldıktan sonra çeşitli gazete, antoloji ve dergilerde yazı ve şiirleri yayımlandı. Dolunay şiir şölenlerine katıldı. Şiirlerinin yanında beste çalışmaları da olan Aksu, kompozisyon ve şiir yarışmalarında ödüller aldı. Halen Erzurum’un yerel saygın bir yerel gazetesi olan Kurtuluş gazetesinde ‘Azığımdaki Olan’ isimli köşesinde değişik konularda yazılarını paylaşmaktadır. Gaziantep Saz-Ses ve Sahne Sanatkarları Odası, Antoloji.com, Türkiye Yazarlar Birliği üyesidir. 
Mehmet Gören Kişisel Web Sayfası
Şimdiye Kadarki Ziyaretçi Sayımız