;


MEHMET GÖREN

AFŞİN'İN YETİŞTİRDİĞİ ŞAMPİYON GÜREŞÇİLER

AFŞİN MEŞHURLARI

AFŞİN ŞAİRLER ANTOLOJİSİ

AFŞİN ESHAB-I KEHF

RÖPORTAJLAR

KAHRAMANMARAŞ ŞAİRLERİ

ÖYKÜLER

KAHRAMANMARAŞ YAZARLARI

İLETİŞİM

İLAHİLER ve MÜZİK

K.MARAŞ'IN İLÇELERİNİN RESİMLERİ

AFŞİN

AFŞİN-ELBİSTAN TERMİK SANTRALİ VE LİNYİTLERİ

AFŞİN'DE İZ BIRAKANLAR (yeni isimler eklenecek)

SESLİ ŞİİRLER

AFŞİN'Lİ İDARECİLER

DİNİ BİLGİLER

FAYDALI BİLGİLER

KAHRAMANMARAŞ

MANZARA RESİMLERİ

İL İL TÜRKİYE

SON DAKİKA HABERLERİ (Türkiye ve Dünya)

YEREL GAZETELER (K.Maraş ve İlçeleri)

AFŞİN TERS LALESİ

SİTEMİZDEN HABERLER

K.MARAŞ ve İLÇELERİNİN VİDEOLARI

K.MARAŞLI SANATÇILARIN KLİPLERİ

ZİYARETÇİ DEFTERİ

İSMAİL ASLAN


    İsmail Aslan, 1960 yılında, Kahramanmaraş ili Afşin ilçesi Dağlıca Kasabası'nda doğdu. Aslan, ilköğrenimini doğum yeri olan Dağlıca Kasabası'nda, ortaöğrenimini ise Afşin ilçesinde tamamladı. İsmail Aslan, 19 Şubat 1987 tarihinde Afşin Elbistan Linyitleri (AEL) İşletme Müdürlüğü'nde dozer operatörü olarak işe başladı. 1989-1992 tarihlerinde İstihsal Şube Müdürlüğü'nde temsilci olarak görev yapan Aslan, aynı zamanda sendikamıza ait Afşin Elbistan Maden İşçileri Sendikası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nde 7 yıl başkanlık görevi yaptı.

    Genel Mali Sekreter İsmail Aslan, 23.09.1995 tarihinde sendikamızın Elbistan-Afşin Şube Mali Sekreterliği görevine seçildi. Şubemizin 1999 yılında yapılan Genel Kurulu'nda Şube Sekreterliği görevine seçilen Aslan, 4 ay bu görevi yaptıktan sonra Şube Başkanlık görevine getirildi.

    Aynı göreve 2003 yılında yapılan Genel Kurul'da da seçilen İsmail Aslan, sendikamızın 7. Olağan Genel Kurulu'nda Genel Mali Sekreterlik görevine seçildi. Aslan, 2-3 Haziran 2007 tarihlerinde yapılan 8. Olağan Genel Kurul'da bir kez daha genel mali sekreterliğe seçildi.

    8-9 Kasım 2008'de toplanan Olağanüstü Genel Kurul'da yeniden Genel Mali Sekreter seçilen İsmail Aslan, 1 Temmuz 2009 tarihinde Yönetim Kurulu tarafından yapılan yeni görev dağılımında Genel Başkanlığa getirildi.

    Aslan, evli ve iki kız, iki erkek çocuk babası. 
Mehmet Gören Kişisel Web Sayfası
Şimdiye Kadarki Ziyaretçi Sayımız